Trailer #3: V srdci moře (2015) – Moby Dick vs. Thor

Přečtěte si

Autor

V pořadí třetí trailer k filmu V srdci moře je na světě!

Film je natočen podle knižní předlohy In the Heart of the Sea: The Tragedy of the Whaleship Essex od Nathaniela Philbricka, jež je příběhem, opírající se o skutečnou událost. Před rokem bylo uvedeno, že film přijde do kin 15. března roku 2015. Tak se ovšem nestalo. Studio začalo posouvat premiéru. Nyní má proběhnout v prosinci 2015 a debatuje se o tom, že hlavním důvodem posunutí premiéry bylo zvýšení šancí na filmová ocenění.

O samotném ději jsme se zmiňovali v dřívějším příspěvku ZDE. Jen bych doplnila, že knižní předloha, podle níž je film natočen, vyhrála národní knižní cenu v kategorii populárně naučných publikací v roku 2000. A kromě již zmíněných herců celkový příběh dotvoří také například Charlotte Riley (Na hraně zítřka) nebo Frank Dillan (Harry Potter a Princ dvojí krve).

1280x720-lWA

Třetí upoutávku si můžete pustit již dnes! Tentokrát je o trochu delší, ale obsahuje více akčních scén, které nás mají navnadit. Je zde zachycena nálada posádky v obrovské bouři, panice i zoufalství, protože netuší, s čím bojuje. Moře je nevyzpytatelné a ani otrlí námořníci si neví rady s obrovskou velrybou, která je tlačí ke dnu. Všichni chtějí samozřejmě přežít. Podaří se jim to?


Premiéra snímku je stanovena na 11. prosince 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také