Trailer #3: Most špiónů (2015) – Spielbergovo nové drama

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

ladyania
Retro is a hobby for life 🙂

Když se řekne Steven Spielberg a Tom Hanks je jasné, že půjde o velmi dobrý film. Dva držitelé Oscara představují nové historické drama ze studené války.

O co vlastně půjde? Hlavní hrdina James Donovan (Tom Hanks) vykonává nepříliš zajímavou práci řadového právníka. Shodou okolností je právě tento občan vyslán CIA na těžkou, téměř nesplnitelnou misi. Musí vyjednat propuštění amerického pilota, který byl sestřelen nad územím Sovětského svazu… Scénáristé se inspirovali skutečným příběhem muže, který riskoval všechno a odvážně se pustil do řešení zdánlivě bezvýchodné situace.

Film je, jak jinak, než hvězdně obsazený. V dalších rolích se objeví mj. i Alan Alda (známý ze seriálu M.A.S.H), na Oscara nominovaná Amy Ryan (Gone, Baby, Gone) nebo britský herec Mark Rylance, v roli agenta KGB. Film má premiéru v USA již 16.října, k nám zavítá v polovině prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také