Trailer #2: Creed (2015) – Znovu a lepšie

Přečtěte si

Autor

Druhý trailer na pokračovanie Rockyho série nám poodhaľuje viac príbehu než ten prvý, čo zároveň znamená i viac spoilerov pre diváka. Režisér Ryan Coogler však zdá sa vie čo robí a môžeme čakať nielen vydarené zápasy, ale i drámu a emócie, ktoré tvoria dobré filmy.

Creed06467.dng

Adonis Johnson (Michael B. Jordan) nikdy nepoznal svého skutečného otce, který byl šampionem v ringu – Apollo Creed. Otec zemřel ještě před tím, než mohl svému synovi předat své cenné boxerské zkušenosti. Ovšem geny se nezapřou a tak není divu, že i syn velké legendy bude tíhnout ke stejnému „řemeslu“. Adonis požádá Rockyho (Sylvester Stallone) o pomoc při tréninku. Navzdory mladíkovy vysoké sebekritiky a možná i nízkého sebevědomí v zápase, vidí Rocky v Adonisovi velkou sílu a odhodlání, která mu připomíná jeho otce, jenž byl jeho nejlepším přítelem. Rocky začne trénovat přísněji a nekompromisněji. Ring už není, jakým býval kdysi. Nyní přežijí opravdu jen nejsilnější.

Tréninkové tempo je jen pro šampiony a Adonis po čase dostane vlastní šanci na titul. Ale může Adonis opravdu ukázat pravou duši bojovníka v ringu?

Premiéra filmu je u nás naplánovaná na 31. decembra. Vo vedľajších úlohách sa objavia i Burt Young, Tessa Thompson, Mauricio Ovalle, Wood Harris či Mark Falvo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také