Trailer #1: Goosebumps (2015) – Americká klasika vo filmovej podobe

Přečtěte si

Autor

Hororové postavy z príbehov R. L. Stinea ožívajú v našom svete a samotný spisovateľ ich musí zastaviť, než ovládnu celé mesto.

goosebumps

Rob Letterman (Príbeh žraloka) mal so scenáristami určite dosť práce spracovať látku do zaujímavého rodinného filmu. Trailer zatiaľ nenasvedčuje, že by z tohto filmu mala byť komédia roku, ale film môže prekvapiť. Príbehy R. L. Stinea sú v Amerike obľúbené a omnoho známejšie ako u nás, jednak z kníh, ale i z televízneho seriálu. Minimálne Jack Black v hlavnej úlohe by však mohol do kín prilákať nejakých návštevníkov.

Teenager Zach Cooper (Dylan Minnette) je znechucen tím, že se z velkého města musel přestěhovat do malého městečka. Zjišťuje ale, že vše má i své světlé stránky – setkává se totiž s krásnou dívkou Hannou (Odeva Rush), která žije v sousedním domě. Ale i v těch nejprosluněnějších končinách občas slunce zajde za mraky, a ty Zachovy se objevují ve chvíli, kdy zjišťuje, že Hannah má tajemného otce, ze kterého se vyklube R. L. Stine (Jack Black), autor série bestsellerů s názvem Goosebumps. Ukazuje se, že existují reálné důvody, proč je Stine takový podivín… Je totiž vězněm své vlastní představivosti. Příšery, kterými se jeho knihy proslavily, jsou skutečné, a Stine své čtenáře chrání tím, že tato monstra drží uvězněná ve svých knihách. Když Zach neúmyslně příšery z rukopisů vypustí a ty začnou terorizovat celé městečko, je na Stineovi, Zachovi a Hannah, aby je znovu vrátili do knih, kam patří.

Premiéra filmu je naplánovaná na 15. októbra v Českej republike a 29. októbra na Slovensku. Vo filme si ďalej zahrali i Halston Sage, Jillian Bell, Jeremy Ambler, Amy Ryan či Ella Wahlestedt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také