Český trailer #1: Fakjů, pane učiteli 2 (2015) – Budeme podruhé krotit divou zvěř?

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Pokračování jedné z nejlepších komedií posledních let, která slavila celosvětový úspěch. Jak se vypořádali tvůrci s dvojkou, můžeme odhadnout už i z česky dabovaného traileru.

Bláznivá komedie Fakjů, pane učiteli pokračuje. Potkáme se se stejnou skvadrou pod vedením poněkud svérázného učitele „z donucení“ Zekiho Müllera (Elyas M’Barek), a mírumilovné učitelky na 110%, slečny Lisi Shnabelstedtové (Kaoline Herfurth).

4CA_6696_04_crop_1400

Třída Zekiho Müllera jede na výlet do Thajska! To už samo o sobě přináší rozporuplné očekávání. Osobně se obávám, že tento „comeback“ udělá jedničce spíš ostudu, jak už to s pokračováními úspěšných jedniček bývá. Ale kdo ví, třeba mile překvapí. Plus má u mě zatím český dabing se stejným obsazením, který vypadá opět povedeně. Jestli byl třídní výlet dobrou volbou, uvidíme v kinech od 29.10.2015.

A první dojmy na sebe můžeme nechat působit hned ze dvou trailerů, jak už bylo řečeno – z oficiálního, tak i z dabovaného.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také