Soutěž s filmem Marťan

Přečtěte si

Autor

Matt Damon se znovu vydává do vesmíru a vy si při té příležitosti můžete opět zasoutěžit.

Ve hře jsou tentokrát tři balíčky, obsahující: exkluzivní filmové tričko, čepici se znakem expedice na Mars a knihu, která posloužila coby předloha k filmu.

Astronaut Mark Watney (Matt Damon) během mise na Mars málem zahynul v prašné bouři. Zbytek jeho posádky planetu opustil v domnění, že je mrtvý. Ale Watney přežil a ocitne se tak omylem sám na nepřátelské planetě. Má k dispozici jen hubené zásoby a tak musí využít veškerý důvtip, invenci a technické znalosti, aby nejen přežil, ale také nalezl způsob, jak vyslat signál na Zemi, že je naživu. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj NASA a mezinárodní tým vědců neúnavně pracovat, aby dostali tohoto „Marťana“ domů. Zatímco členové jeho posádky souběžně prokazují svou odvahu na téměř nemožné záchranné misi.

Co tedy udělat pro výhru? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat email se správným předmětem, a pozor: být odběratelem našeho Youtube kanálu! Nezapomeňte ve vašem emailu uvést i jméno, pod kterým nás na Youtube odebíráte.

Soutěžní otázka: Matt Damon si zahrál astronauta ve filmu z roku 2014. Jaký film to byl?

Email a předmět: soutez@nafilmu.cz | Název filmu

Soutěž trvá do 29.9. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží balíček s výše uvedenými předměty. Šťastný let!

Předchozí článek
Další článek

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Dobrý den, výherci byli zkontaktováni mailem. Až nám všichni odepíšou, tak až poté budou zde uveřejněni. Čekáme ještě na dva soutěžící, kteří mají čas do konce týdne se nám ozvat. Jinak poté vybereme jiné výherce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také