Další díl Promethea se slizounem v názvu!

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Pokud jste viděli první díl, jistě vás překvapil konec, který jaksi propojil snímek s legendární ságou o Vetřelcích.

Není tak divu, že se Scott snažil přiblížit Promethea ještě více Vetřelcům, a tak změnil název jeho pokračování – Alien: Paradise Lost.

file_612011_prometheus-2-alien-11192014-105238

Původně se šuškalo, že za slovem Alien bude jen Paradise, ale Scott se zjevně rozhodl ukázat svou intelektuální stránku, když novějším názvem odkazuje na nejslavnější báseň Johna Mitlona. Ale hlavní je to, že tam pochopitelně bude název tvora s kyselinou místo krve. To tak předesílá, že se po zdech lezoucích tvorečků jen tak nezbavíme a první Prometheus odstartoval vlnu několika dílů.

Nová planeta, která bude dějištěm nadcházejícího snímku, bude domovem zločinných inženýrů z prvního dílu. Ačkoliv je potvrzené, že se původního vetřelce ze ságy nedočkáme, uvidíme jeho jinou formu, kterou jsme mohli vidět již na konci prvního dílu.

Natáčení Alien: Paradise Lost začne v únoru příštího roku a můžeme se těšit na návrat Michaela Fassbendera v roli androida Davida i Noomi Rapace ztvárňující Shawovou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také