Český trailer #1: Our Brand Is Crisis (2015) – Velký návrat Sandry Bullock?

Přečtěte si

Nejlepší filmy Michaela Baye

Michael Bay, diváky milovaný i nenáviděný režisér. Mistr akce a explozí naposled zakotvil u Netflixu, kde uvedl jednohubku s...

Nejlepší filmy na HBO GO

HBO GO nabízí stovky skvěle hodnocených filmů v českém dabingu i originálním znění. Nejlepší filmy HBO GO přehledně. Americká krása Dnes...

Nejlepší filmy Ridleyho Scotta

Slavný režisér Ridley Scott chystá návrat na televizní obrazovky se seriálem Raised by Wolves. To jsme nemohli nechat bez...

Autor

Svérázná Sandra Bullock jakožto bravurní stratég, cynik a manažer. Jak jí bude slušet role, kde bude soupeřit s nekompromisní opozicí a se sebou samotnou?

Warner Bros. Pictures odhalil první plakát a trailer pro nové politické drama od režiséra Davida Gordana Greena (George Washington, Travička zelená), ve kterém se znovu objeví držitelka Ceny Akademie a dvou Zlatých Glóbů Sandra Bullock. Vedle ní spatříme Billa Boba Thorntona (Fargo, Soudce). Dále si ve filmu zahraje i Zoe Kazan (Ruby Sparks).

Scénář napsal Peter Straughan (Jeden musí z kola ven), jehož inspirací se stal stejnojmenný dokument nastiňující americké politické kampaně a jejich taktiky, které se používaly v prezidentských volbách probíhajících v Bolívii roku 2002.

our-brand-is-crisis

V Bolívii probíhají prezidentské volby. Jeden z kandidátů na pozici prezidenta si nevede nejlépe (podle průzkumu veřejného mínění). Požádá o pomoc americký manažerský tým pod vedením Jane (Sandra Bullock). Jane je svérázná žena, skvělým stratégem a je známá pod jménem „Calamity Jane“. Na druhé straně je tu postarší muž, o kterém si kdekdo myslel, že je v důchodu, ovšem opak je pravdou. Pat Candy (Thornton) stojí v opozici.

Jane se nachází ve své osobní krizi, ale mimo to i v obrovské krizi národní úrovně. Drama, které odhaluje soupeření politiků a politických poradců, pro které nic není nepřekonatelné a výhra je jedinou věcí, na které jim záleží. Stane se Sandra Bullock jednou z těch dravých politických zrůd, nebo si zachová svůj cynický humor a lidu-milovnost v každé situaci?

Plánovaná premiéra filmu je stanovena na 30. října 2015 v USA.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také