5 důvodů, proč zajít na American Ultra

Přečtěte si

Autor

Recenze na tuhle akční komedii už je sice venku, ale jsou i tací, kteří k návštěvě kina potřebují víc než jen hodnocení na konci článku. Proto je tady opět pětice důvodů, proč byste zrovna na tenhle film měli zajít.

1) Hlavní herecká dvojice

Zuckerberg ze Social Network a Bella se série Twilight. To je docela slušné kombo, které by vás určitě mohlo navnadit. Navíc Eisenberg už předvedl svoje kvality ve skvělém Zombielandu. Tohle je jasná sázka na jistotu.

2) Zhulenecké komedie ještě nezestárly

Komedie o postavách, které jsou bez své denní dávky trávy lehce nesví, dokážou vždycky pobavit. Stačí si vzpomenout na sérii Zahulíme, uvidíme nebo na parádní Travička zelená. I v American Ultra hraje takhle droga svojí roli.

3) Scénarista Kroniky

Ano, přesně tak. Za touto akční komedií stojí chlápek, který napsal scénář k veleúspěšné Kronice, akčnímu nářezu, který kombinoval drama o problémech teenagerů se super hrdinským filmem. Tohle je docela slušný důvod k tomu dát tomuhle filmu šanci.

4) Mix Bourna a Chucka

Minimálně z trailerů to tak vypadá. Bezvýznamný hulič trávy, který pracuje za kasou samoobsluhy najednou zjišťuje, že je v podstatě stroj na zabíjení z hodně drsnou minulostí. Zajímavá kombinace, která by vás taky mohla zlákat do kina.

5) Bláznivá jízda

Díky všem výše zmíněným důvodům si můžete být jistí, že tohle bude akční nářez, plný bláznivých situací. Na druhou stranu občas není nad to si zajít na něco, co vypadá trochu přepáleně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také