Trailer #1: Osm hrozných (2015) – Originální Tarantinův western

Weinstein Co. uveřejnila první trailer k filmu The Hateful Eight, Tarantinovu zakončení neoficiální trilogie, ve které ukázal svou lásku k spaghetti westernu. Prvním byl snímek Hanebný pancharti (2009) a druhým Nespoutaný Django (2012).

Film k sobě přivádí osm cizinců: lovce odměn Johna Rutha (Kurt Russell) se svou zajatkyní Daisy Domerque (Jenifer Jason Legh); bývalého vojáka Unie majora Maquise Warrena (Samuel L. Jackson); odpadlíka Chrise Mannixe (Walton Goggins); Boba (Demian Bichir), dočasného hlídače v obchodě; popravčího města Red Rock, Oswalda Mobray (Tim Roth); cowboye Joa Gaga (Michael Madsen) a generála Konfederace Sanforda Smitherse (Bruce Dern).

Zajímavá partička, že? Ale nečekejte klasické westernové městečko. První co uvidíte, budou totiž sněhové vločky.

Několik let po občanské válce se zimním Wyomingem žene dostavník. Do města Red Rock v něm spěchá Ruth, v kraji známý jako „The Hangman“, aby předal do rukou zákona Domerque a vybral si za ni spravedlivou odměnu. Cestou potkávají majora Warrena, bývalého vojáka Severu, z něhož se stal také lovec odměn a Mannixe, odpadlíka, který si nárokuje místo nového sheriffa v Red Rock.

Ve sněhové bouři ale ztratí směr, vyhledají útočiště v obchodě paní Minnie, kde staví dostavníky na cestě horským průsmykem. Ovšem, když k Minnie dorazí, nepřivítá je majitelka obchodu, ale čtyři neznámé tváře.

A jsou to právě: Bob, který se o obchod stará mezítím, co je Minnie u příbuzných; Oswald Mobray, Red Rocký popravčí; cowboy Joe Gage a generál konfederace Smithers. Postupně všem tak nějak dochází, že do Red Rock se ale díky počasí asi dlouho nedostanou…

I přesto, že opět uvidíme krev, má Tarantinův film působit zábavě a komicky. A jelikož se western paradoxně odehrává v největší zimě, v kinech ho uvidíme chvilku po Vánočních svátcích. Premiéra by měla proběhnout v lednu 2016 a máme se vskutku na co těšit!