Soutěž s filmem Kód Enigmy

Přečtěte si

Autor

Máme pro vás další super soutěž, tentokrát o dvě DVD filmu Kód Enigmy.

Stačí tedy správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat email se správným předmětem, a pozor: být odběratelem našeho Youtube kanálu! Nezapomeňte ve vašem emailu uvést i jméno, pod kterým nás na Youtube odebíráte.

unnamed

V zimě roku 1952 britská policie dostala hlášení o vloupání do domu profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga (Benedict Cumberbatch). Namísto pachatele tohoto zločinu však v poutech odvedli samotného Turinga, který byl obviněn ze sexuálních přestupků a čekal ho zničující soudní proces. Téměř nikdo ze zúčastněných nevěděl, že jde o válečného hrdinu, který se spolu s týmem podílel na prolomení kódu legendárního německého šifrovacího stroje Enigma. Film Kód Enigmy vypráví příběh matematického génia, který díky svému úžasnému talentu pomohl zkrátit 2. světovou válku a zachránil tak tisíce lidských životů. Vychází na Blu-ray a DVD

Soutěžní otázka: Kdo režíroval snímek Kód Enigmy?

Email a předmět: soutez@nafilmu.cz | Jméno režiséra

Soutěž probíhá do 15. srpna 2015. Ze správných odpovědí v každé kategorii vylosujeme 2 výherce, který obdrží DVD s filmem Kód Enigma. Ať se dílo daří!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také