Shane Black dokončil scénář k dalšímu Predátorovi

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Predátor je lovec, s kterým si není radno zahrávat. O tom, jak je tento mimozemšťan drsný, povypráví Shane Black, který má na starosti další díl o zabijákovi s infračerveným viděním.

Už je tomu rok, co bylo oznámeno, že Shane Black (Kiss Kiss Bang Bang, Iron Man 3) vytvoří další snímek v čele s oblíbeným Predátorem. Podle Collideru, který nedávno měl možnost vyzpovídat producenta filmu Johna Davise, Black již dokončil scénář navzdory pracovní vytížeností kvůli The Nice Guys.

Davis v rozhovoru vyjádřil své nadšení nad angažováním talentovaného Blacka, který je schopný známou značku pojmout trochu jinak, ale pořád zábavně.

Shane Black píše scénář společně se svým dlouholetým kamarádem, Fredem Dekkerem, s kterým spolupracoval na Monster Squad.

První predátor spatřil světlo světa v roce 1987 pod režisérskou taktovkou Johna McTiermana. Ve snímku se hlavní role ujal Arnold Schwarzenegger, který ztvárnil člena speciální vojenské jednotky. Predátora jsme mohli vidět pak v několika dalších dílech (v pokračování či volných spin-offech Alien vs Predátor). Zatím naposledy jsme nejlepší lovce galaxie viděli v Predátorech, kde potrápili hlavně Adriena Brodyho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také