Han Solo bude ve vlastním filmu čerstvě dospělý vtipálek

Přečtěte si

Autor

Minulý měsíc Lucasfilm oznámil, že další film v sérii Star Wars: Anthology se bude soustředit na mladého Hana Sola. Na pozici režisérů studio dosadilo osvědčenou komediální dvojici Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh), čímž se potvrdilo, že se film nebude brát příliš vážně. Nyní se dozvídáme další střípky informací.

Volba režisérského dua měla za úkol všechny přesvědčit, že je Han Solo v dobrých rukou. Jednou z nejvýraznějších charakteristik postavy je přece Solův důvtip a smysl pro humor. Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy blíže specifikuje, jak si máme chystaný snímek představit: „Budeme vyprávět události Solova života, díky kterým se stal tím člověkem, kterým je a kterého všichni zbožňujeme.“

Han Solo nebude ani ve vlatsním filmu moc seriózní
Han Solo nebude ani ve vlatsním filmu moc seriózní

Na scénáři pracuje další dvojice, tentokrát společně debutujicí, otec a syn Kasdanovi. Lawrence Kasdan má již s prací na Star Wars bohaté zkušenosti. Podílel se na scénáři k Impérium vrací úder, Návrat Jediho a Síla se probouzí. Mladší Jon Kasdan vnáší do rodinné firmy závan komedie. Ve svém životopisu již má práci na komedíích The First Time a Na území žen.

Studio v současné roli hledá patřičného herce, který se dokáže vyrovnat původnímu ztvárnění Harrisona Forda. Podle Kathleen Kennedy se agenti porozhlížejí po hercích ve věku okolo 20 let. „Solo bude ve filmu pravděpodobně na konci svých teenagerovských let, možná mu bude lehce přes dvacet,“ řekla Kennedy. „Určitě neuvidíte desetiletého Sola.“

Zatím nepojmenovaný snímek o Hanu Solovi bude mít premiéru 25. května 2018. Půjde o čtvrtý Star Wars film od odkoupení Lucasfilmu společností Disney. Nejbližší možnost zhlédnout v kinech dobrodružství z předaleké galaxie se naskytne 17. prosince tohoto roku, kdy do sálů přisviští Síla se probouzí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také