Boba Fett se opozdí

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Když George Lucas před pár lety prodal Lucasfilm Disneymu, byla otázka chvíle, kdy přijdou další Star Wars a s nimi všechny možné spin-offy. Pár se jich už natáčí, ale jeden z nich se objeví v kinech se značným zpožděním.

Řeč je o sólové štaci Boby Fetta, který se objeví ve filmu s pracovním názvem Star Wars: Anthology. Původně se však měl lovec odměn na stříbrných plátnech představit v roce 2017, a to pod taktovkou Joshe Tranka. Ten však z projektu odstoupil na konci produkce Fantastické čtyřky. Studio zatím shání nového režiséra, ale na to má dost času. Film by se měl totiž zpozdit o 3 roky. Přesto prezidentka Lucasfilmu, Kathleen Kennedy, ujišťuje, že příběh Boby Fetta stojí za to odvyprávět a nic nechtějí uspěchat.

fett-new-hope-boba-fett-killed-who-in-star-wars-this-explains-everything

No a kdo je vlastně Boba Fett? Tuto postavu jsme mohli vidět v originální trilogii a jako malého klona Janga Fetta v epizodě Klony útočí. Starší Fett tu byl zabit mistrem Windu. Mladší verze, Boba Fett, se rozhodl jít ve stopách svého skoro otce. V původní trilogii pracoval pro Jabbu Hutta, tlustého plaza, který vypsal odměnu na Hana Sola, jenž mu dlužil peníze. Fett Sola dopadne a předhodí Huttovi. Pro ty, co to čirou náhodou neviděli, to postačí.

Je otázkou, ve kterém časovém období se bude film odehrávat. Možná budeme Fetta sledovat v mezidobí Klonových válek a Nové naděje. Kdo ví? Určitě si ale rádi počkáme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také