X-Meni a Fantastická čtyřka v jednom filmu?

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Foxové si s touto myšlenkou pohrávají docela dlouho. A teď už je to potvrzené. Mutanti a členové Fantastické čtyřky by se mohli objevit bok po boku v jednom filmu. Kdo s touto zprávou přišel?

No přece… no přece… sám Bryan Singer, režisér čtyř filmů o mutantech. Možná se ptáte, proč je v tom zainteresovaný člověk, který prakticky nemá s Fantastickou čtyřkou co dočinění. Ona to totiž není úplně pravda. Jméno režiséra, který v roce 2000 nastartoval X-Mení sérii, je totiž spojováno právě s pokračováním Fantastické čtyřky.

fantastic-four-header-number-9000

Ani studio ani Bryan Singer se k tomuto tématu zatím nevyjádřili, tak můžeme pouze spekulovat. Jisté je, že sequel nebude mít na starosti Josh Trank, který prohlásil, že ho první díl úplně vyčerpal a že se chystá na menší projekty. Ale zpátky k Singerovi. Ten do světa vypustil, že Foxové opravdu přemýšlejí o crossoveru. No a zpátky ke spekulacím. Čirou náhodou bysme se mohli dočkat několika easter-eggů jak v X-Men: Apocalypse tak pokračování F4. A tím pádem by přišel po těchto filmech zmíněný crossover, velká týmovka možná pod taktovkou Bryana Singera. No nezní to krásně?

Nejprve se nám ale musí představit mladá parta badatelů, která díky cestě do alternativního vesmíru získá nadlidské schopnosti. Nová Fantastická čtyřka dorazí do českých kin 13. 8. 2015. Další X-Menovka, s podtitulem Apocalypse, která má uzavřít trilogii „První třída“, se objeví na stříbrných plátnech na konci května 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také