Star Trek 3 tančí pro charitu

Přečtěte si

Autor

ladyania
ladyania
Retro is a hobby for life :)

Od 14.července do 1. září bude probíhat charitativní kampaň ve spolupráci s organizací Omaze. Hlavní protagonisté nového dílu Star Treku se do ní plně zapojili, jak níže uvidíte. 

Za drobný příspěvek 10dolarů dostane každý účastník šanci vyhrát první cenu. Jaká to je cena? Nic menšího než účast na samotném Star Trek 3. Výherce se proletí do Vancouveru, bude ubytován ve 4* hotelu, podívá se do zákulisí, projde maskérnou a nakonec se objeví v jedné ze scén slavného filmu. K dispozici jsou samozřejmě i další ceny a na dalších šest šťastlivců čeká mj. i první shlédnutí nových scén.

Zakladatel projektu Omaze Ryan Cummins v rozhovoru prohlásil: „V Omaze jsme rádi za tuto skutečně jedinečnou a celoživotní zkušenost Star Trek fanoušků z celého světa. Jsme hrdí na to, že můžeme dát fanouškům šanci dožít svůj sen a zároveň pomáhat při řešení devíti celosvětových problémů. V tom, že se někdo může zúčastnit za pouhých 10 dolarů, vidíme sílu naší komunity, která má vliv po celém světě.“

epry8o

Celá akce bude rozdělena na 9 oddělení, vždy pod záštitou jednoho protagonisty z filmu. Zoe Saldana – Brave Beginnings, Anton Yelchin – Camp Sunshine, Zachary Quinto – Direct Relief International, Idris Elba – Heaven Homes, Karl Urban – KidsCan, John Cho – Koreatown Youth & Community Center, Chris Pine – Make-A-Wish, Simon Pegg – Time is Precious a v neposlední řadě Susan Nimoy (na počest bývalého Spocka Leonarda Nimoye) – St. Jude Children’s Research Hospital. Všechny tyto organizace se soustředí především na pomoc dětem.

Fanoušci, kteří se rozhodnou darovat více než 10 dolarů mohou dostat další unikátní předměty jako košile a plakáty, mohou se zúčastnit soukromého promítání Star Treku anebo získat kapitánské křeslo z Enterprise. Darovat peníze můžete přímo na Omaze.com/StarTrek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také