Raubíř Ralf se vrátí

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

O tom, že jsou hry vděčným tématem pro filmaře, již dávno víme. Každý rok se dočkáme několika herních adaptací a například toto léto zavítají do kin Pixely, které odkazují s úctou na staré hry z automatů. Ovšem to není jediný film, jehož hlavní protagonisté zažili největší slávu v minulém století.

Před třemi lety všechny uchvátil Raubíř Ralf, který přesvědčil jak kritiky, tak i diváky. Ti mu zanechali celosvětově v kasách 470 milionů dolarů, což je velice slušná částka. Při takovém úspěchu se pochopitelně spekulovalo o pokračování. Sám tvůrce prvního dílu, režisér Rich Moore, naznačil, o čem by případné pokračování bylo.

V něm by se Ralf vydal do světa populárních online a konzolových her. Potkal by se s řadou známých postav. Například se jednalo o spolupráci s Nintendem a tak by si hromotluk se srdcem na správném místě pokecal například s ikonickými postavami Mariem, Luigim, Zeldou či Linkem. Je také možné, že Disney použije vlastní videoherní značku – Trona. Jeho třetí díl byl totiž nakonec zrušen, což mu otevírá možnosti na jeho existenci v Ralfově světě.

Ovšem co se příběhu týče, jsou to zatím jen spekulace. Jediná jistota, kterou máme je, že se pokračování dočkáme. Představitel hlavní role, John C. Reily, totiž v nedávném interview potvrdil svou účast na dvojce. A to je skvělá zpráva! Datum premiéry není známé, ale dá se čekat, že to dříve jak v roce 2018 nebude.

Co vy? Těšíte se na opětovné setkání se s Ralfem?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také