Do Uherského Hradiště zavítá již po jedenačtyřicáté LFŠ

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Pokud jste filmoví nadšenci, určitě si asi jako jedni z mála přejete, aby první půlka prázdnin uběhla rychle. Ke konci července totiž začíná tradiční filmový festival Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

20156151418543021

A co vás letos na festivalu čeká? Fanoušky režisérských retrospektiv jistě potěší, že si své místo v programu vybojovali velikáni Orson Welles, Alfred Hitchcock či Wojciech Smarzowski. Mimoto nás neminou klasické české novinky uváděné AČFK, italské filmy o mafiánském prostředí, finské snímky a spousta dalších delikates. Pokud se budete cítit filmy již přehlceni, můžete si odskočit na nějakou doprovodnou akci. Například v rámci festivalu předvede část svého repertoáru Divadlo Na zábradlí. Zkrátka jako každý rok, i tento nás LFŠ nepřestane zásobovat zajímavými možnostmi, jak strávit konec července.

LFŠ probíhá od 24.7. 2015 do 1.8.2015, více informací na www.lfs.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také