Black Panther přišel o možnou režisérku

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Před pár měsíci začal Marvel jednat s režisérkou Selmy, Avou DuVernay, aby natočila novou sólovku o černošském hrdinovi z Wakandy. Nový marvelovský přírůstek si však na jméno režiséra musí ještě počkat.

Hodně se spekulovalo, jestli je to vůbec pravda. Zda režisérka filmu o Martinovi Lutherovi Kingovi, která byla za režii tohoto snímku nominována na Zlatý glóbus, je skutečně v hledáčku ambiciózního studia. Nyní je vše vyjasněno, neboť Ava DuVarnay potvrdila, že se s lidmi z Marvelu skutečně sešla, dokonce i s hlavním představitelem Chadwickem Bosemenem, jenž ztvární bojovníka T’challu.

Du Varnay se však rozhodla nabídku nepřijmout, protože se neshodla s Marvelem na příběhu. Sice diplomaticky říká, že jí nabídka těší a že bude jedna z prvních, která na film s nadšením půjde do kina, ale víme jak to chodí. Proč si uzavírat vrátka, že?

Black Panther má mít premiéru 6. července 2018, takže studio má ještě dostatek času si najít někoho jiného. Tak se nechme překvapit, s jakým jménem přijde Marvel tentokrát.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také