Pokračování Warcraftu se režisér nebrání

Přečtěte si

Autor

Přestože se letošní letní sezona teprve blíží, fanoušci videoher (a nejen ti) už netrpělivě čekají tu další. Duncan Jones totiž splní několika stovkám milionů lidí vlhké sny a dopraví na plátno videoherní adaptaci Warcraft. Nedávno režisér a spoluscenárista promluvil o projektu trochu víc a padlo i slovo „sequel“.

Poslední dobou je trendem, že se o pokračování mluví ještě před původním filmem (Mission Impossible by mohlo vyprávět). Warcraft není výjimkou a Duncan Jones se nechal slyšet, že „pokud by byl stejný štáb, rád by do toho šel.“

Film bude vyprávět o prvním setkání mezi lidmi a orky, přičemž orkové budou kompletně dělaní přes známou technologii motion capture. Režisér to okomentoval slovy: „Motion capture se stalo jedním z nástrojů natáčení. Ještě než jsme k tomu svolili, tak jsme každou scénu upravili zvlášť a je založena na reálných základech. Někdy máme herce na place, někdy ve studiu, někdy je tam zelené plátno…“ Režisér taktéž prozradil, že pohyby Hulka z Avengers se staly předlohou pro pohyb orků ve Warcraftu. Spojnicí budiž Jeff White, který designoval jak orky, tak Hulka. Masivní fanouškovská základna je téměř jistá, Duncan Jones však nalézá výzvu v tom, aby do kina dostal především diváky, co hru nikdy nehráli.

10.6. 2016 se svět dočká a jakmile bude otvírák alespoň trochu splňovat představy hlavounů Universalu, rázem se odklepne dvojka. Ať už s Duncanem Jonesem či bez něj. Těšíte se a myslíte, že je Warcraft v dobrých rukách?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také