Video: Pixely představují osmdesátkové herní tituly

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pixely budou naprosto boží nebo přesným opakem. Zajímavému filmovému počinu určitě nejvíce věří ti, kteří rádi vzpomínají na dobu prvních herních automatů.

pixels_trailer_still

Pamětníci si nyní mohou na osmdesátá a devadesátá léta zavzpomínat s hlavními aktéry filmu, kteří něco málo prozradili o své bývalé herní závislosti, oblíbených postavách a samozřejmě o samotném blížícím se filmu, který prý nabídne snad úplně všechno, čím se herní průmysl v té době mohl chlubit. Tak uvidíme.

Ve snímku Pixely si mezigalaktičtí mimozemšťané vyloží obrazové záznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi bojovou technikou, která se těmito hrami přímo inspiruje. Prezident Will Cooper (James) musí povolat svého nejlepšího kamaráda z dětství, videoherního šampiona z osmdesátých let Sama Bennera (Sandler), který se nyní věnuje instalacím domácích kin, aby stanul v čele bývalého videoherního týmu (Dinklage a Gad), mimozemšťany porazil a zachránil planetu. Monaghan ve filmu představuje výjimečnou zbraňovou specialistku celého týmu.

Pixely startují v kinech 13. srpna. V režii Chrise Columbuse se představí Adam Sandler, Josh Gad, Kevin James, Peter Dinklage, Sean Bean, Michelle Monaghan a další.

httpv://youtu.be/g9oP-8x54jc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také