Video: Pixely představují osmdesátkové herní tituly

Pixely budou naprosto boží nebo přesným opakem. Zajímavému filmovému počinu určitě nejvíce věří ti, kteří rádi vzpomínají na dobu prvních herních automatů.

pixels_trailer_still

Pamětníci si nyní mohou na osmdesátá a devadesátá léta zavzpomínat s hlavními aktéry filmu, kteří něco málo prozradili o své bývalé herní závislosti, oblíbených postavách a samozřejmě o samotném blížícím se filmu, který prý nabídne snad úplně všechno, čím se herní průmysl v té době mohl chlubit. Tak uvidíme.

Ve snímku Pixely si mezigalaktičtí mimozemšťané vyloží obrazové záznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi bojovou technikou, která se těmito hrami přímo inspiruje. Prezident Will Cooper (James) musí povolat svého nejlepšího kamaráda z dětství, videoherního šampiona z osmdesátých let Sama Bennera (Sandler), který se nyní věnuje instalacím domácích kin, aby stanul v čele bývalého videoherního týmu (Dinklage a Gad), mimozemšťany porazil a zachránil planetu. Monaghan ve filmu představuje výjimečnou zbraňovou specialistku celého týmu.

Pixely startují v kinech 13. srpna. V režii Chrise Columbuse se představí Adam Sandler, Josh Gad, Kevin James, Peter Dinklage, Sean Bean, Michelle Monaghan a další.

httpv://youtu.be/g9oP-8x54jc