Video: Opening bondovky Spectre bude vizuálně vzrušující

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Den mrtvých (Day of the Dead) je tradičním mexickým svátkem, který bude hlavní zbraní úvodních minut nové bondovky Spectre. Jak sami uvidíte, natáčení se zúčastnilo přes 1500 komparzistů. Ti vyšli do ulic v úžasných kostýmech a maskách.

Tvůrci filmu slibují nejvíce vizuálně vzrušující opening, jaký jsme kdy mohli v bondovce vidět. Už jméno kameramana – Hoyte Van Hoytema (Interstellar, Ona, Ať vejde ten pravý) mluví samo o sobě.

Natáčením scén nás v následujícím videu provedou režisér Sam Mendes a výtvarníci a maskéři, který se museli opravdu ohánět. Samotný Daniel Craig se sice neobjeví, nicméně je nepravděpodobné, že by si tuto událost nechal James Bond ujít.

Spectre má premiéru 6. listopadu. V režii Sama Mendese se představí Daniel Craig, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Dave Bautista, Christoph Waltz, Monica Bellucci a další.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0lUusnn7puQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také