Trailer #2: Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015) – Špionská jízda s Henrym Cavillem

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

James Bond není jediný schopný špion, o čemž se každý rok přesvědčujeme díky různým špionážním snímkům. Nejnovější počin s Henrym „Supermanem“ Cavillem nás vrací do období rozporů mezi Sovětským svazem a USA.

Příběh snímku nás přenáší do šedesátých let minulého století do doby, kdy zuřila studená válka. Špionská organizace U.N.C.L.E. sjednocuje ty nejlepší agenty světa a tak se stane, že se dostane na spolupráci těch dvou nejlepších, Američana Napoleona Sola (Henry Cavill) a Rusa Illju Kurjakina (Armie Hammer). Ti musí nechat vzájemné antipatie stranou a společnými silami zastavit hrozbu, kterou představuje tajná organizace disponující jadernými zbraněmi.
Henry-Cavill-Armie-Hammer-Alicia-Vikander-in-The-Man-From-UNCLE-2015-movieDruhý trailer nám představuje oba hlavní hrdiny i zápletku. Uvidíme několik akčních scén a je vidět, že se film až tak vážně nebere, jelikož se dočkáme i několika humorných záběrů a celkového nadhledu. Fanoušky britských romantických komedií potěší výskyt Hugha Granta. Feeling šedesátých let, o který se tvůrci snažili, se povedlo navodit vcelku dobře. Upoutávka je doprovázena upraveným hitem Feeling good od Niny Simone. Celkově upoutávka dává vědět, že se můžeme těšit na nenáročný (leč zábavný) snímek o charismatických špionech, krásných ženách a hrozící válce.

httpv://www.youtube.com/watch?v=tKAF-mhdI08

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také