Trailer #4: Méďa 2 (2015) – Poslední lákadlo do kina

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Méďa 2 vezme kina útokem už za dva týdny. Na internet se dostal pravděpodobně finální trailer, který přináší jen minimum nových záběrů a rozhodně nepobaví tolik, jako ten minulý ze začátku června. Jasný důkaz toho, že největší zábavy si užijeme během situací, které nejlépe fungují bez cenzury.

ted2

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky… plyšák a lidská bytost… Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda.

Méďa 2 zavítá do kin 2. července, a tak prosíme všechny rodiče, aby tentokrát své ratolesti raději nechali doma. V hlavních rolích Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Morgan Freeman, Seth MacFarlane a další.

httpv://youtu.be/OJT_hMxoN6w

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také