Trailer #3: Mission Impossible – Národ grázlů (2015) – Opět v akci

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

V pořadí již třetí trailer nám dává vědět, že Ethan Hunt stále nepatří do starého železa. Chudák agent, ke kýženému odpočinku se asi jen tak nedostane.

V pátém díle agentské série s Tomem Cruisem v hlavní roli, který nese podtitul Národ grázlů, se bude řešit boj Ethana a jeho přátel proti tajemnému Syndikátu. Ten tvoří zběhlí agenti, kterým jde o nastavení nového světového řádu a o likvidaci tajné služby IMF, do které Hunt spadá. Hlavnímu hrdinovi i jeho přátelům tak půjde o život více než kdy předtím a díky tomu se můžeme těšit na podívanou plnou akce a nervy drásajících momentů.

mission_impossible_rogue_nation-wide

Ukázka nastiňuje základní příběhovou linku (několikrát uslyšíme o tajemném Syndikátu), představuje všechny důležité protagonisty (dočkáme se návratu starých známých herců Jeremyho Rennera, Simona Pegga i Vinga Rhamese a mimo to se dočkáme několika nováčků- například Aleca Baldwina nebo Rebeccy Ferguson). Stejně jako v předchozích dílech je ukázáno několik akčních a dynamických scén, jimž vévodí strach o topícího se Ethana či automobilová honička. Ukázka se zabývá jednou zásadní otázkou- „Komu lze věřit?“ Dá se tak předpokládat, že dojde k nějaké velké zradě, ale nepředbíhejme.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nmC6rZyByzk

Další díl série zrežíruje Christopher McQuariie (Jack Reacher), který se spolu s Drewem Pearcem (Iron Man 3) zhostí i napsání scénáře. Mission: Impossible- Národ grázlů bude mít premiéru 31.7.2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také