Trailer #3: Mission Impossible – Národ grázlů (2015) – Opět v akci

Přečtěte si

Kosmonaut z Čech: Netflix pošle Adama Sandlera do vesmíru

Kniha spisovatele Jaroslava Kalfaře Kosmonaut z Čech dostane filmovou adaptaci od Netflixu. V hlavní roli kosmonauta Jakuba Procházky se...

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

V pořadí již třetí trailer nám dává vědět, že Ethan Hunt stále nepatří do starého železa. Chudák agent, ke kýženému odpočinku se asi jen tak nedostane.

V pátém díle agentské série s Tomem Cruisem v hlavní roli, který nese podtitul Národ grázlů, se bude řešit boj Ethana a jeho přátel proti tajemnému Syndikátu. Ten tvoří zběhlí agenti, kterým jde o nastavení nového světového řádu a o likvidaci tajné služby IMF, do které Hunt spadá. Hlavnímu hrdinovi i jeho přátelům tak půjde o život více než kdy předtím a díky tomu se můžeme těšit na podívanou plnou akce a nervy drásajících momentů.

mission_impossible_rogue_nation-wide

Ukázka nastiňuje základní příběhovou linku (několikrát uslyšíme o tajemném Syndikátu), představuje všechny důležité protagonisty (dočkáme se návratu starých známých herců Jeremyho Rennera, Simona Pegga i Vinga Rhamese a mimo to se dočkáme několika nováčků- například Aleca Baldwina nebo Rebeccy Ferguson). Stejně jako v předchozích dílech je ukázáno několik akčních a dynamických scén, jimž vévodí strach o topícího se Ethana či automobilová honička. Ukázka se zabývá jednou zásadní otázkou- „Komu lze věřit?“ Dá se tak předpokládat, že dojde k nějaké velké zradě, ale nepředbíhejme.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nmC6rZyByzk

Další díl série zrežíruje Christopher McQuariie (Jack Reacher), který se spolu s Drewem Pearcem (Iron Man 3) zhostí i napsání scénáře. Mission: Impossible- Národ grázlů bude mít premiéru 31.7.2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také