Strážci galaxie 2 mají scénář

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

James Gunn prozradil, že právě dopsal první verzi scénáře k očekávanému pokračování Strážců galaxie. Kromě přiložené fotky na Twitteru a dvou hashtagů toho ale více odhaleno nebylo.

Strážci galaxie byli jedním z nejúspěšnějších letních filmů minulého roku. V Marvelu s tím počítali dopředu a ještě před samotnou premiérou nám bylo na Comic-Conu oznámeno, že druhý díl dorazí do kin v roce 2017.

První klapka Strážců galaxie 2 padne v únoru 2016. Do té doby čeká scénář několik dalších přepisů. O příběhu toho zatím moc nevíme, ale šušká se, že bychom měli poznat Star-Lordova otce. Tím se dostáváme i k tomu, že můžeme počítat s návrat původní posádky. A zda se objeví některý z Avengerů, třeba v minulosti často skloňovaný Hulk, na to si budeme muset ještě počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také