Sestra v akci znovu v akci

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Na cestě je další remake. Tentokrát se u Disneyho rozhodli, že zaloví v lehce netradičních vodách a pro novou generaci diváků znovuoživí legendární komedii Sestra v akci. I když v našich televizích se snímek znovuoživuje pravidelně několikrát ročně.

Scénář k nové verzi příběhu o zpěvačce, která se v rámci programu na ochranu svědků skrývá v přestrojení za řádovou sestru v chrámu božím, napíše již zajetá dvojice Karen McCullah Latz a Kirsten Smith. Těm se už v životopisech skví scénáře ke komediím Pravá blondýnka či Deset důvodů, proč tě nenávidím.

Produkci má na starost Allison Shearmur (Popelka), takže to vypadá na plně ženskou posádku. U Disneyho zřejmě chtějí jet na vlně ženských filmů (ženští Ghostbusters, Expendabelles) a bylo jim líto koupit si nový prkno. Jak se jim tahle sázka na jistotu nakonec vyplatí, uvidíme v roce 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také