Sedm plakátů z Ant-Mana

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Poslední marvelovský film zakončující Fázi 2 se brzy objeví na stříbrných plátnech, a tak není divu, že kampaň nové sólovky vrcholí. Studio Marvel nám nyní elegantně představuje sedm hlavních postav. Podívejte se!

Ant-Man-character-posters-Paul-Rudd-as-Scott-LangAnt-Man-character-posters-Evangeline-Lilly-as-Hope-Van-DyneAnt-Man-character-posters-Michael-Douglas-as-Hank-PymAnt-Man-character-posters-Corey-Stoll-as-Darren-Cross-YellowjacketAnt-Man-character-posters-Michael-Pena-as-LuisAnt-Man-character-posters-Tip-TI-Harris-as-DaveAnt-Man-character-posters-Bobby-Cannavale-as-PaxtonPříběh, založený podle comicsové postavy, jež spatřila světlo světa v roce 1962, je zaměřený na bývalého zloděje Scotta Langa (Paul Rudd). V něm vidí jistý potenciál vědec Hank Pym (Michael Douglas), a tak ho přiměje, aby spolu provedli vychytralou loupež, která zachrání svět. A to všechno s pomocí speciálního obleku, který dokáže zmenšit člověka do velikosti mravence, avšak s nadlidskou silou.

Do českých kin Ant-Man dorazí 17. července. Ve filmu se pod taktovkou režiséra Peytona Reeda objeví Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Judy Greer nebo Michael Peña.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také