Samsung se spojil s Marvelem

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Marvel je všude. Tentokrát se s ním spojil fenomén Samsung a vyrobil limitovanou edici mobilních telefonů Samsung Galaxy S6 a S6 edge s motivem Iron Mana. Je libo nový telefon?

Společnost Samsung se dohodla s filmovým gigantem Marvel, že bude vyrábět věci s motivy komiksových Avengers. Příznivci komiksů si tak mohou koupit kryty, nabíječky a jiné vymoženosti. Největším tahákem je speciální edice mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 a S6 Edge ve stylu Iron Mana.

Telefon je prozatím prodáván v Jižní Koreji, Hong Kongu a Číně a to v přepočtu za 27 tisíc korun. K dispozici byla pouze tisícovka telefonů a ta zmizela poměrně záhy. Doufejme, že se dočkáme nových a budou k dispozici i u nás.

988_samsung_ironman

Telefon je velice povedený. Celý je v červené a zlaté barvě, které napodobují Iron Manovo brnění. Na zadní straně krytu pak je Iron Manova maska. Telefon je zabalen v pěkné krabičce a ve speciálním kufříku ve stylu Avengers. Obsahem balení je i bezdrátová nabíječka, která vypadá přesně jako Starkův zdroj energie.

V nové reklamě mimo jiné uvidíte, že vyjdou další speciální edice telefonu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=5YQuAVmk_v8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také