První fotky z posledního dílu série Paranormal Activity

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Veleúspěšná série Paranormal Activity odstartovala v roce 2009. Během následujících pěti let jsme se dočkali dalších tří pokračování a dvou spin-offů (Paranormal Activity: Tokyo a Paranormal Activity: Prokletí). V pořadí již tedy sedmý film, Paranormal Activity: The Ghost Dimension, bude podle producentů finálním dílem, který uzavře celý příběh.

Producent Jason Blum sice tvrdí, že tentokrát už půjde o poslední film série, nicméně všichni dobře víme, jak to u těchto značek chodí. Klidně bych se vsadil, že do tří let tu máme další pokračování v podobě restartu.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension má premiéru 29. 10. a počítat prý můžeme i s oběma hlavními hrdiny z původního filmu. Některé pasáže snímku prý budou promítány ve 3D.

Předzvěstí prvního traileru jsou fotky z filmu. Mají klasický retro nádech a docela hodně připomínají obrázky z letošního Poltergeista. Vůbec nic zajímavého.

the-ghost-dimension-1

the-ghost-dimension-2

the-ghost-dimension-3

the-ghost-dimension-4

Věděli jste, že první Paranormal Activity stálo pouhých 15 tisíc dolarů? Přitom horor celosvětově vydělal neskutečných 200 milionů dolarů!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také