Passengers: Chris Pratt poletí do vesmíru s Jennifer Lawrence

Přečtěte si

Autor

Z Chrise Pratta se stala oficiálně filmová megahvězda. Bez jeho jména by se Jurský svět zřejmě nestal nejvýdělečnějším otvírákem historie a u Marvelu by možná neplánovaly další Strážce galaxie. Není se proto čemu divit, když u Sony chtějí kout železo, dokud je žhavé. Studio totiž dalo zelenou sci-fi filmu Passengers, ve kterém si po boku Pratta zahraje další magnet na diváky Jennifer Lawrence.

Passengers je projekt scénáristy Jona Spaihtse (Prometheus). Snímek si už pod svá křídla chtělo vzít několik tvůrců. Naposledy se mluvilo o Keeanu Reevesovi, který si chtěl zahrát hlavní roli a jako režiséra zaměstnat Briana Kirka z Hry o trůny. Proslýchá se, že scénář zaujal každého, kdo si ho přečetl. U Sony tak projektu chtějí dát celkem benevolentních 120 milionů dolarů, aby se přesvědčili, jak vysoko tahle hvězdná sestava film vynese. Režie se nakonec ujme Morten Tyldum (Kód enigmy).

Příběh filmu vypráví o kolonizační lodi, která pluje stovky let vesmírem s obrovskou spoustou kryogenicky uspaných lidí na palubě. Právě jeden cestující (Chris Pratt) se probere o několik desítek let před ostatními, a protože nechce po zbytek života zůstat opuštěný, probudí jednu ze sličných kolegyň (Jennifer Lawrence), aby mu zpříjemnila jeho nedobrovolné bdění.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také