Krotitelky duchů: Thor bude přijímat hovory

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dámský restart Krotitelů duchů získává novou posilu. Tou je samotný Thor, Chris Hemsworth, který si v novém filmu Paula Feiga (Špión) zahraje kancelářskou krysu. Chytání duchů tak přenechá již známému čtyřlístku žen, sám se spíše zaměří na vyřizování hovorů a vaření kafe.

Ještě před pár týdny bychom řekli, že z nové verze Krotitelů duchů nemůže vzejít nic dobrého. Režisér Paul Feig však dokázal na poslední chvíli natočit skvělou akční komedii ve stylu bondovek – Špión a rázem se na jeho budoucí projekty dívá s mnohem větším optimismem.

Chris Hemsworth si v minulosti vybíral spíše „vážnější“ role. V Avengers už párkrát hodil svým kladivem, projel se formulí v Rivalech nebo zachránil Sněhurku před Charlize Theron. Ještě letos ho ale uvidíme v remaku další klasiky – Bláznivé dovolené, kde si ve vedlejší roli zahrál naprosto svalnaté pako. Nový žánr mu asi sedí a dělat si srandu sám ze sebe uvítá kdykoliv.

Krotitelky duchů (Ghostbusters) uvidíme v kinech od 28. července 2016. V hlavních rolích Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Cecily Strong, Chris Hemsworth a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také