Je libo Sherlock Holmes, Spock a Doctor Who na jednom místě? FFestival začíná!

Přečtěte si

Autor

Fichtehttp://myc.creativist.me
„Starověcí Řekové měli boha vína a radosti. Zato my máme Freuda, komplex méněcennosti a psychoanalýzu.“ Remarque

V pořadí již dvacátý ročník pop-kulturního Festivalu fantazie pohltí Chotěboř. Dny mezi 1. a 12. červencem 2015 patří všem fanouškům her, seriálů, komiksů, knih i vědy obecně.

Na své si přijde každý. Od milovníka vojenské historie, přes budoucího vědce, jenž se bude moci vyřádit u stánku Matematicko-fyzikální fakulty, až po obyčejného seriálového fanouška, jehož srdce tepe v rytmu zvuku Tardis. Návštěvníky čekají desítky filmů, stovky her a tisíce pořadů – to vše v režii občanského sdružení SFK Avalon.

Jednou z předních výhod FF je možnost pobavit se přímo se svými filmovými a seriálovými hrdiny. Pozvání přijal doktor Radek Zelenka (David Nykl: Stargate Atlantis), čaroděj Radagast a sedmý „The Doctor“ (Sylvester McCoy: Hobit, Doctor Who) či výtvarník Philippe Coriat.

Součástí programu je krom výstavy obrazů a divadelního představení i speciální kostýmová soutěž FF Cosplay, takže nadešel čas zúčtování a vy konečně můžete přítelkyni vysvětlit, na co že ten latexový kostým ve skříni doopravdy máte.

Doprava do Chotěboře je zajištěna v podobě speciálních autobusů z Prahy, Bratislavy, Brna, Ostravy, Olomouce a Svitav. Vstupné se pohybuje okolo 200 Kč.

Pokud vás akce nadchla stejně jako nás, stačí zajít na přihlašovací stránku a zajistit si tím své místo třeba i na chystaném Půlnočním taneční – ano, můžete si i zatancovat!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také