Jason Statham chce být další James Bond

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jason Statham snad nikdy nehrál ve vyloženě špatné filmu. Jeho projekty si většinou drží určitý standart kvality a role drsňáků mu seknou na míru jako málokomu. Nejinak tomu pravděpodobně bude i v akční komedii Špión, která právě přichází do kin.

O tom, kdo nahradí v budoucnu Daniela Craiga v roli Jamese Bonda, nemá jasno ještě vůbec nikdo. Občas se doslechneme, že je s rolí agenta 007 spojován třeba Idris Elba, vždy jde ale o pouhé přání fanoušků nebo samotných herců.

Tím dalším, kdo projevil zájem o roli, je právě Jason Statham. Přiznal to v rozhovoru pro internetový magazín The Guardian, kde převážně propagoval svůj nový film Špión. Při otázce, zda by si popřípadě zahrál i Bondova záporáka, odpověděl, že tohle není nic pro něj. Přitom musíte uznat, že v Rychle a zběsile 7 docela válel.

Komedie Špión režiséra Paula Feiga (Drsňačky), která z bondovského univerza určitě hodně čerpala, je podle prvních ohlasů jedním z milých překvapení tohoto roku. Jasona Stathama, Melissu McCarthy a mnohé další můžete vidět v kinech už od 4. června, tak na nic nečekejte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také