Gambit zná svého režiséra

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Gambit je další z očekávaných komiksových sólovek, která však dosud neznala jméno svého režiséra. To by mělo podle posledních zpráv být napraveno.

Podle magazínu Entertainment Weekly zná sólovka komiksového mutanta Gambita už svého režiséra. Měl by se jím stát Rupert Wyatt, který si otevřel dveře do Hollywoodu díky skvělému Zrození planety opic. Před Wayttem se spekulovalo, že se režie chopí Darren Arofonsky nebo Bennett Miller. Ovšem oba nakonec od toho ustoupili a dali přednost jiným projektům.

Gambit je mutant, který je schopný nabíjet dotekem věci, jež následně vybuchují. Svou schopnost s oblibou kombinuje především s hracími kartami, které se v jeho podání stávají smrtícími výbušnými objekty. Svůj talent dokázal několikrát, mohl se pyšnit členstvím v týmu X-Menů.

V připravované sólovce bylo již potvrzeno, že se role mutanta ujme Channing Tatum. Scénář má na starosti Josh Zetumer (Robocop).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také