Film o filmu: Vincentův svět

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Do kin dorazí zfilmovaná verze oblíbeného seriálu Vincentův svět, který se může pyšnit několika oceněními. Aby tvůrci nalákali co nejvíce diváků, stihli je zaujmout již několika trailery a dokonce nám přináší i film o filmu. A právě na něj se teď podíváme pod lupou.

Ve zhruba minutu a půl dlouhém videu vysvětluje Mark Wahlberg, co stálo za vznikem seriálu. Hercův život a lidé kolem něj se stali předobrazy ústředních postav. Dozvíme se tak, že jedna postava našla inspiraci ve Wahlbergově bratranci, jiná zase v jeho manažerovi. Původně se seriálu moc nevěřilo, o čemž svědčí odmítání celebrit v něm účinkovat. Ovšem poté, co se Vincentův svět stával čím dál tím více populárním, celebrity změnily názor a u tvůrce přímo žadonily, aby se v seriálu mohly mihnout. Nyní natočený film nebyl schopný vyhovět přání všech známých osobností, a tak v něm uvidíme jen několik z nich. Ve filmu o filmu uvidíme několik záběrů, z nichž jsme však většinu již mohli vidět v trailerech.

httpv://www.youtube.com/watch?v=VRgcv9ZZt8M

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také