Eddie Redmayne bude hledat fantastická zvířata

Přečtěte si

Autor

Eddie Redmayne si zahraje hlavní roli v nadcházejícím snímku ze světa Harryho Pottera Fantastická zvířata a kde je najít. Po množství domněnek a spekulací to oficiálně potvrdilo studio Warner Bros.

Všech osm filmů o Harrym Potterovi zaznamenalo gigantický úspěch. Nejen, že přimělo celou generaci začít znovu číst, ale také otevřelo dveře adaptacím dalších knih určených pro dospívající čtenáře. Po tom, co ale Potter řekl filmovému plátnu sbohem, zůstala po něm ve výročních zprávách u Warner Bros. velká díra. Tu se pokoušel poslední tři roky zaplnit Hobit. Bez něj musí studio znovu sáhnout do světa J.K. Rowlingové.

Eddie Redmayne ztvární ve filmu magizoologistu Mloka Salamandra, jehož léta dobrodružství a setkávání s magickými tvory ho inspirovala k sepsání stejnojmenné učebnice pro bradavickou školu čar a kouzel. Redmayne, čerstvý vítěz Oscara za hlavní roli v Teorii všeho, navíc může počítat s tím, že mu tahle role přinese dobře placenou práci. Fantastická zvířata se totiž mají rozvinout ve filmovou trilogii.

Fantastická zvířata a kde je najít mají premiéru 18. listopadu 2016. Scénář k filmu napíše sama J.K. Rowlingová. Režii obstará David Yates, který už má s kouzelnickým světem zkušenosti z minulosti (režíroval čtyři snímky z potterovské ságy).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také