Cut the rope ve filmu má první plakát

Přečtěte si

Autor

ladyania
Retro is a hobby for life :)

Po vzoru Angry Birds (naštvaných ptáčků) se chystá další novinka na motivy mobilní hry. V této oblíbené hře je potřeba nakrmit Om Noma, malého zeleného tvorečka, který má pořád chuť na bonbóny. Jak bude tento prakticky nulový děj hry vsazen do filmu?

Pracovní název filmu je stejný jako jméno hlavního hrdiny, tedy Om Nom. Podle prvních zpráv by měl příběh vyprávět 13letý Evan. Tento chlapec jednoho dne otevře balíček s tajným vědeckým experimentem uvnitř. Experiment je ale poněkud rozpustilý a má neuvěřitelnou chuť na sladké. Jak by se dalo očekávat, Om Nom způsobí v městečku velký zmatek. Evan a jeho mladší sestra Jordan si budou muset poradit s vládními agenty, ale i s jinými stinnými a záhadnými postavami. Vypadá to na dobrodružství epických rozměrů, kdy se všichni okolo snaží získat Om Noma pro sebe. Cestou budou obě děti objevovat vzájemnou důvěru a naučí se trpělivosti.

Zní to, jakobyste se vrátili zpět v čase do 80. let. Mohlo by to však skutečně fungovat! Původní mobilní hra se rozšířila i do komiksu a webové série. Cut the rope má momentálně přes 3 miliony fanoušků na Facebooku, což je pro zajímavost o milion více než kultovní Super Mario. Nezbývá nám nic jiného, než počkat na více informací a zatím okukovat plakát níže.

stažený soubor (1)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také