Vin Diesel láká na Rychle a zběsile 8

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Adrenalinová zábava v podobě Rychle a zběsile zdaleka nekončí. Po kasovním úspěchu sedmého dílu by si jen blázen mohl myslet, že se „automobilová“ série blíží ke svému cíli.

Jedna a půl miliarda dolarů. To je hranice, kterou ke dnešnímu dni překonalo Rychle a zběsile 7, čímž si film Jamese Wana zasloužil vyznamenání „čtvrtý nejvydělečnější biják všech dob“. Bohatější jsou jen Avengers, Titanic a Avatar.

Fanoušci se mohou těšit na léto 2017. To koneckonců prozrazuje i první promo pro Rychle a zběsile 8, které na svém Instagramu vyvěsil člověk nejpovolanější, Vin Diesel. Jak už sami na plakátu uvidíte, tentokrát nás čeká vyjížďka po ulicích New Yorku.

Návrat režiséra Jamese Wana (Insidious, V zajetí démonů) není zatím příliš optimistický. Král současného hororu zatím moc plánů do budoucna neprozradil (chystá V zajetí démonů 2 a scénář Saw VIII), nicméně režisér pro Rychle a zběsile 8 nebyl zatím oficiálně prozrazen. Justin Lin, který sérii oživil „pětkou“ a „šestkou“, pro změnu míří do vesmíru s třetím Star Trekem a moc času na newyorské honičky mít zřejmě nebude.

Neoficiální plakát, který sdílel Vin Diesel
Neoficiální plakát, který sdílel Vin Diesel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také