Marvel loví McConaugheyho!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Marvel si nikdy nedá pokoj a donekonečna bude v hereckých vodách lovit ty největší esa Hollywoodu. Tentokrát si vzal poněkud velké sousto, kterým není nikdo jiný než Matthew McConaughey. Kývne hvězda posledních let na nabídku?

Excelentní výkon v seriálu Temný případ. Oscarově oceněná role v Klubu poslední naděje. Perfektně zvládnuté velké party jako třeba v Nolanově Interstellar či menší role ve Vlkovi z Wall Street. Talentovaný herec s obrovským charismatem. Právě na to vsází v Marvelu, proto chtějí dostat McConaugheyho pod svá křídla. Koho by si měl střihnout?

Jak jistě víte, nedávno se Marvelu povedlo získat od Sony postavu Spider-Mana, jehož tím zařadili do svých filmových řad. Mluví se nejen o tom, kdo si zahraje samotného pavoučího muže, ale také o jeho úhlavních nepřátelích. Právě jednoho z nich by si měl zahrát McConaughey. A když už velký herec, tak i velká role jednoho z největších nepřátel. Řeč není o nikom jiném, než o Normanu Osbornovi, známému jako Green Goblin.
_1432148071Samotný herec pro deník Variety odhalil, že četl scénáře od Marvelu i od DC a v současnosti jedná s oběma komiksovými velikány o možných rolích. Když byl dotázan na to, zda-li by uvažoval o tom býti součástí komiksové adaptace, odpověděl:

„Četl jsem některé scénáře jak od Marvelu tak od DC. Bavili jsme se i o možné spolupráci. Žádnou z nich ale prozatím neprozradím. Ano, kolem některých jsem opravdu kroužil. Nic z toho ale nebylo pro mě to pravé. Rozhodně jsem ale otevřen návrhům.“

Co by McConaugheyho přesvědčilo, aby naskočil na palubu filmů, který zažívají za posledních pár let obrovský boom?

movie_green_goblin

„Je to velice jednoduché. Scénář. Je tato šance zajímavá? Jsou peníze, které z toho příjdou, zajímavé? Ano, je tu ta možnost ‚Hej, naskoč na vlak a může to být franšíza. Můžeš udělat tři, čtyři, pět filmů a mít skvělý čas jako superhrdina nebo anti-hrdina.‘ Ale musel bych se podívat taky na ostatní věci a říci si ‚Hej, v případě úspěchu naskočíš na vlak na nějakou chvíli‘. Díky kontraktu se budete vracet k postavě dokola a dokola. Je to něco, na co bych se musel sám sebe zeptat, zda-li je to něco, k čemu bych se chtěl vrátit. Bylo by zajímavé, kdybych se vrátil do bot stejné postavy? Dělat press tour s těmi stejnými lidmi dokola a dokola? Pokaždé se sám sebe ptám na tyto otázky. Začíná to ale příběhem a postavou.“

Nepadly ještě žádná slova o tom, k jakému superhrdinskému filmu by se Matthew mohl upsat. Nedávné zvěsti ale hovoří jasně a McConaughey by si mohl zahrát Normana Osborna v rebootu Spider-Mana. Je to zatím pouze spekulace, nic více, ale rozhodně by bylo zajímavé vidět McConaughey v kůži Normana Osborna, kterému by se tak konečně dostalo správného herce.

Kde byste radši viděli McConaugheyho? U Marvelu či u DC Comicsu? Jakou roli by si podle vás osvojil nejlépe? Dejte vědět do komentářů!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také