Martin Freeman v Captain America: Civil War

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Režiséři filmu Captain America: Civil War si mohou mnout ruce. Studiu se podařilo podepsat talentovaného herce Martina Freemana, který si střihne zatím nespecifikovanou roli ve třetím dílu Kapitána Ameriky!

marvelovský film Captain America: Civil War přidal už tak ke svému dlouhému seznamu herců ještě jedno zajímavé jméno, Martina Freemana. Ten si odbyje premiéru ve filmovém světě komiksových adaptací. Kevin Feige řekl o Freemanovi toto:

„Od rolí Bilba Pytlíka a doktora Watsona k Timovi z The Office, Martinův rozsah od dramat po komedie nás velice zaujal. Nemohli bychom být více poctěni nebo nadšeni, že se k nám přidává takto talentovaný herec.“

NEA3p1FmPYk3DF_2_b

Martina Freemana jste mohli vidět v seriálech Fargo, Sherlock anebo The Office. V celovečerních filmech se Vám musel nejvíce vrýt do paměti jako Bilbo Pytlík v trilogii Hobita, anebo rolemi ve filmech jako Jednotka příliš rychlého nasazení či Soumrak mrtvých, kde hrál po boku Simona Pegga. Za roli Johna Watsona v seriálu Sherlock byl oceněn na Primetime Emmy a BAFTA. Byl také nominován na Zlatý glób za roli Lestera Nygaarda v seriálu Fargo.


Captain America: Civil War se momentálně natáčí v Atlantě a premiéru má 6. května 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také