Bude X-Men Apocalypse konec éry Bryana Singera?

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Režisér, který v roce 2000 načal novou éru komiksových filmů prvními X-Meny, se před rokem vrátil k mutantskému univerzu se snímkem Days of Future Past a měl úspěch. Ale jak to bude dál?

Singer svým posledním snímkem zadělal na další potencionální trilogii, každopádně začaly se šířit drby o tom, že slavný režisér u této série opět nezůstane déle než na dva filmy. Šušká se, že X-Men Apocalypse by měl být jeho poslední díl v této sérii.

Je tedy možné, že to chce režisér zabalit spolu s Jackamanem, který už před nedávnem oznámil, že třetí Wolverine bude jeho poslední štace v roli tohoto nesmrtelného mutanta. Právě Jackman se na prvních X-Menech stejně jako Singer proslavil.

Samozřejmě, že studio 20th Century Fox bude dál natáčet filmy o mutantech (chystá se sólovka Deadpoola a Gambita). Jenom možná bude bez Singera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také