Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti – Uvidíme Doomsdaye?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Ohledně očekávané Snyderovy komiksárny koluje řada spekulací. Některé z nich jsou založeny na pravdě, jiné jsou spíše charakteru „novinářských kachen“. Nejnovější informací je zpráva o tom, že bychom se ve filmu mohli dočkat Supermanova zlého protějšku – Doomsdaye.

Ten by podle El Mayimbe mohl být hlavní gorilou Lexe Luthora, kterého si zahraje Jesse Eisenberg.

Dále bylo rozebrána část dialogu z traileru, kde se podivný hlas ptá Supermana, zda krvácí. Majitelem tohoto hlasu není Doomsday, ale neznámá postava ze snové sekvence, které se ve snímku dočkáme.

Doomsday je starodávné stvoření narozené na Kryptonu mnoho let předtím, než na něm pobíhali Clarkovi rodiče. Má obrovskou sílu, odolnost a dokáže se i léčit. Supermanovi byl v komiksech několikrát těžkým soupeřem, a nejen jemu. Bez problémů si poradil jak se samotným téměř nezničitelným mimozemšťanem, tak i s celou Justice League.

Jestli Doomsdsaye ve filmu skutečně uvidíme, Batmanova pozice největšího drsňáka bude ohrožena.

Batman v Superman: Dawn of Justice dorazí do našich kin 24. 3. 2016.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také