Avengers: Age of Ultron pokořili miliardu dolarů

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

V Marvel Studios si zatím mohou mnout ruce. Avengers: Age of Ultron jsou v kině necelý měsíc a za tu dobu si už stihli vydělat přes 1 miliardu dolarů. Na jaké částce se týmovka superhrdinů zastaví?

Dnes se Marvelu povedl další skvělý úspěch. Avengers: Age of Ultron překonali hranici miliardy dolarů a stali se tak třetím filmem od Marvel Studios, po Avengers a Iron Manovi 3, který pokořil tuto metu.

ZZ1DA53BA9

Avengers: Age of Ultron začali s projekcemi 22. dubna a k 18. květnu vydělali 1,142 miliard dolarů. Filmu se nadmíru daří v Jižní Koreji (76 milionů dolarů), Číně (69 mil.$), Velké Británii (63 mil. $), Mexiku (41 mil. $), Brazílii (39 mil.$) a Rusku (32 mil.$). Mezi další milníky si mohou druzí Avengers napsat třeba i největší otevírací víkendy celkově v Brazílii, Mexiku, Ekvádoru, Hong Kongu.

V Americe a v Kanadě šli do kin až 1. května a za první víkend přiteklo do kapes pohlavářů z Marvelu 191,3 milionů dolarů, což je druhý největší otevírací víkend všech dob. V Japonsku se mohou na druhé Avengers těšit až od 4. července.

Snímek obrazovky 2015-05-18 v 1.16.15
TOP10 nejvýdělečnějších filmů.

Kam až se Age of Ultron dostane? První Avatar a druhý Titanic jsou se svými výdělky nejspíše v bezpečí, za to první Avengers s 1,518 miliardou dolarů by se měli bát. Uvidíme, jak moc se budou kasy kin ještě plnit díky tomuto blockbusteru. Následující týdny nám ukážou.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také