5 důvodů, proč vidět Hurá na fotbal

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Zanedlouho do kin dorazí animovaný snímek Hurá na fotbal. Stojí to za to vidět? Zde je pět důvodů, proč byste měli tomuto snímku dát šanci:

1) Fotbal

Přiznejme si to, ač je tento sport vůbec nejpopulárnější, filmů o něm zase tolik není. Proto každý fanda běhání po trávníku a honění se za míčem jistě uvítá další přírůstek do fotbalové kinematografické sbírky.

2) Animák z Evropy

Všichni znají americká studia Pixar a Disney, která každý rok produkují několik celovečerních snímků. Dokážete však vyjmenovat animáky, které nevznikly v některém z těchto studií, natož ne v Americe? Moc jich není, že?

3) Rodinný film

Pokud máte mladší sourozence či děti, tento film je ideální volba. Menší diváky zcela jistě nadchne, ty odrostlejší pobaví. Tímhle nic nezkazíte.

4) Oddechovka

Buďme k sobě upřímní. Ne vždy máme náladu zhlédnout nějaké náročné psychologické drama. To po náročném dni vyžaduje až moc soustředěnosti a emoční angažovanosti. Zkrátka jsme někdy v takovém rozpoložení, že bychom rádi viděli něco nenáročného, u čeho bychom mohli „vypnout“. Stopáž necelé dvě hodinky a navíc nenáročný animák. Přesně takový druh filmu k relaxu většinou hledáme.

5) Love story

Mnozí diváci, ač to neradi přiznají, jsou ve skrytu duše romantické povahy. Hrdinům přejí úspěšné rozuzlení komplikovaných vztahů a šťastné konce, kdy si protagonisté zamilovaně padnou do náruče. Sice nevíme, jak to s Amadeem dopadne, ale jedno víme jistě – pobývat v nepopulární friendzone ho už nebaví a hodlá s tím něco udělat.

Tak tohle je tedy výčet několika důvodů, proč na film zajít. V případě, že vás snímek zaujal, tak si poznamenejte datum 21.5.2015. V ten den má totiž v našich kinech premiéru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také