5 důvodů, proč jít na Vincentův svět

Přečtěte si

Autor

ladyania
ladyania
Retro is a hobby for life :)

Do kin nám brzy zamíří stejnojmenná adaptace známého seriálu Vincentův svět (trailer k nakouknutí tady). Podle všeho to bude velká sranda a tady je 5 důvodů, proč by vám zrovna tenhle filmek neměl uniknout.

Protože původní seriál je super.

Seriál stanice HBO Entourage (v českém překladu Vincentův svět) z roku 2004 se už dočkal neuvěřitelných 96dílů. Mezi roky 2005 a 2010 získal nespočet nominací na Zlaté glóby a jednou dokonce i zvítězil, a to v roce 2008 v kategorii nejlepší herec v hlavní roli (Jeremy Piven). Film by měl být velmi podobný, takže na kvalitě určitě neztratí.

Protože v něm hrají sexy týpci a zároveň je to chlapská jízda.

Vybrat film, na který můžete jít s přítelem/přítelkyní je vždycky trochu obtížné. Vincentův svět by mohl být řešením, protože je na co se koukat (jmenovitě Adrian Grenier, Kevin Connolly, Jerry Ferrara a medvídek Mark Wahlberg) a zároveň to mužské pokolení nebude nudit, protože „chlapácké“ eskapády a lovení koček nebude chybět.

DSC_6169.tiff

Protože do zákulisí Hollywoodu rádi nakouknete.

Samozřejmě, že kvůli prostředí se do kina nevydáváme. Zároveň si myslím, že tohle je přece jenom krapet zajímavější, než pustá divočina nebo maloměsto. Podle prvních zpráv se hlavní hrdinové setkají s tajným agentem, se kterým budou muset něco vyřešit (a snad proto se budou potulovat po Hollywoodu a jeho klubech). Natáčení filmu probíhalo nejen v místě plném filmových legend, ale i v Beverly Hills (možná i 90210) nebo v Miami.

Protože vám padne do noty dobrá komedie.

Dobrých komedií aby pohledal. Hlavně ty americké komedie jsou v posledních pár letech pod bodem mrazu, tak můžeme doufat, že tohle bude perla mezi změtí bižuterních přívěsků. Ale soudě podle seriálu, hereckého obsazení a traileru se nám přaní snad vyplní a budeme se doslova válet smíchy s hromadou popcornu v puse.

Protože se vám zrovna nechtějí řešit vážná témata.

Seriál se dočkal celkem osmi sérií a nikdy se v něm nic vážnějšího neřešilo. Myslím tím problémy se zánikem civilizace nebo morální dilema, zda zabít matku či sestru. Prostě taková oddechová zábava. Po horkém dni, které nás v červnu čekají, se mi taky určitě nebude chtít zabývat se podobnými věcmi, takže hurá do kina. Zbývají už jen necelé 3 týdny, premiéra je stanovena na 18. 6. 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také