Zpátky do minulosti: Avengers: Age Of Ultron v roce 1995

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Doba jde dopředu a s ní jdou ruku v ruce i filmy a jejich kvalita. Avengers: Age Of Ultron budou těžit hlavně díky moderním technologiím. Pojďte se ale vrátit o 20 let zpět a podívejte se, jak by vypadal trailer na Avengers v roce 1995.

Kdyby druzí Avengers opravdu vyšli v roce 1995, byl by to nejspíš totální propadák. Film, který jde do kin za pár dní, opravdu těží hlavně díky speciálním efektům. Před 20lety by museli Avengers spoléhat na reálné výbuchy, ne na dnes používané CGI. V té době ještě nebylo motion capture, tak by měli hlavně James Spader a Mark Ruffalo plné ruce práce, aby ztvárnili jejich postavy Ultrona a Hulka.

Na začátku videa můžeme vidět logo Walt Disney Pictures ze staré VHS. V květnu 95 patřily mezi nejznámější a nejlepší snímky Casper a Smrtonosná past 3. Tentýž rok vyšel i Batman navždy v hlavní roli s Valem Kilmerem. Každopádně se podívejte na video! Můžeme být jedině rádi, že Avengers: Age Of Ultron vyjdou v roce 2015.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PBm8H6NFsGM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také