Trailer na Batman v Superman vyjde s Šíleným Maxem

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

O filmovém souboji Batmana a Supermana víme už přes rok. Kromě krátkého spotu z loňského Comic-Conu, nebyly doposud zveřejněny žádné záběry. A to se brzy změní.

První trailer na Úsvit spravedlnosti bude připojen ke všem distribuovaným kopiím Šíleného Maxe, což je vzhledem k předpokládanému úspěchu novinky s Tomem Hardym pochopitelný tah. Navíc v pořadí čtvrtý film, tentokrát s podtitulem Zběsilá jízda, nastoupí do kin dva týdny po Avengers: Age of Utron. Takže trailer by nemusel zaniknout v nadšení okolo dalšího miliardového snímku Marvelu. Jistota tedy je, že traileru na Batman vs Superman se dočkáme nejpozději 14. května.

Šílený Max se může pyšnit jednou z nejlepších trailerových kampaní posledních let, snad se upoutávka na nejočekávanější projekt DC Comics povede stejně. Stále také existuje možnost, že u Warner Bros nebudou chtít Marvelu dopřát klidný nástup druhých Avengers. Trailer vypustí již před premiérou Age of Ultron, která je v USA stanovena na 31.4.

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti přijde do kin 24.3. 2016, takže na zveřejnění upoutávky a rozjezd marketingu je přeci jen dost času. DC však musí využít všech prostředků, aby stáhlo náskok Marvelu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také