Soutěž s Rychle a zběsile 7

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Pokračování závodní série Rychle a zběsile vstoupilo právě do tuzemských kin. A proto je na čase přijít i s pořádnou soutěží o hodnotné ceny!

A o čem pokračování série vlastně bude? I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou.

Recenzi si můžete přečíst ZDE.

zbesile soutez

Přinášíme vám soutěž ve spolupráci s distribuční společností CinemArt

O co hrajeme?
O 3x tričko Rychle a zběsile 7
O 3x sportovní láhev Rychle a zběsile 7

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje režisér, který si vzal pod svá křídla sedmý díl?

(Celkem tři výherci, přičemž každý z nich získá tričko a sportovní láhev).

Své odpovědi posílejte na mail soutez@nafilmu.cz, společně se svým nickem, kterým odebíráte náš YouTube kanál. Do předmětu uvádějte „Zběsile 7″.

Soutěž končí 9. dubna 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také