Víkendová soutěž o vstupenky na film Králova zahradnice v multikině Cinema City

Přečtěte si

Autor

Vyhrajte lístky na předpremiéru romantického filmu Králova zahradnice. Součástí bude welcome drink a možnost získat úžasné ceny v tombole. Tak nepropásněte naši soutěž a vyrazte do kina za novým příběhem, který vás od samého začátku pohltí.

O čem bude film? Alan Rickman prichádza 17 rokov po režijnom debute Zimný hosť so svojím druhým filmom. Protagonistkou romantickej drámy V kráľových záhradách, odohrávajúcej sa v 17. storočí, je Sabine De Barra, kvetinárka a záhradníčka, ktorú poveria úlohou od základu vybudovať záhradu patriacu k sídlu kráľa Ľudovíta XIV. vo Versailles. Dokáže zvládnuť túto náročnú výzvu, prekonať tiene svojej minulosti i rodové a triedne bariéry a zabezpečiť budúcnosť sebe aj mužovi, ktorého miluje?

unnamed (1)

Víkendovou soutěž vám přináší NAFILMU.cz

O co vlastně hrajeme? O 2×2 lístky na předpremiéru snímku Králova zahradnice, která se koná 15. dubna 2015 od 18:30 v multikině Cinema City Plzeň Plaza.

Na co se můžete těšit?  Na welcome drink, ochutnávky a před promítáním filmu bude bohatá tombola a v neposlední řadě na předpremiéru samotného filmu.

Soutěžní otázka: Byl tento snímek již představen v České republice na letošním Febiofestu?
Správná odpověď: ANO

Výherci: Michaela Freyová, Simona Plimlová.
Upozornění: Náhradník za Simonu Plimlovou je Marie Sedláčková.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také